FB

www.annonce.cz - vyhledání v inzerci

Annonce - Náhled www stránek www.annonce.cz     WWW stránky Annonce jsou internetovou verzí nejznámějších tištěných inzertních novin. Annonci najdete na adrese www.annonce.cz.

     Annonce obsahuje inzeráty dělené do základních kategorií Reality (nemovitosti), zaměstnání a brigády, Auta, Mobily, Počítače a Seznamka, zajímavou částí jsou stránky Annonce práce s nabídkou volných pracovních míst

     Hledání v Annonci fungovalo donedávna velmi precizně, po poslední úpravě je hledání dost náročné. Pokud například hledáte "cihly", musíte zadat "cihly" a pokud nenajdete vhodnou nabídku, zadejte ještě "cihel" (paleta cihel, sto cihel apod.). Hledání Annoce totiž neumí ani skloňovat a časovat.

     Annonce byla dlouhou dobu nejrozsáhlejší a nejkvalitnější databází inzerátů na intenetu. V poslední době Annonci zdatně dohánějí www stránky SBazar a Hyperinzerce. Mnohem větší vzestup však prožívají Aukční servery.

Inzerce - vyhledávání v nejznámějších inzertních zdrojích

     Pro hledání inzerátů můžete také použít připravený vyhledávač Google, který prohledává následující zdroje: Annonce, SBazar, Hyperinzerce, Aukro, mimibazar.cz a Avizo.

Související odkazy

Inzerce Annonce SBazar Hyperinzerce Aukro Bazoš Ebay Mimibazar