FB

www.youtube.com - vyhledávání videoklipů

www.youtube.com - Youtube

youtube.com - Náhled www stránek www.youtube.com    Youtube je nejznámější internetový vyhledávač videí. Když na něj zabrousíte, můžete na Novu či Primu na hezky dlouhou dobu zapomenout.

   Na www.youtube.com můžete videoklipy nejenom vyhledávat, svoje nejlepší videa můžete na Youtube nahrát a kdokoliv z celého světa se na ně může podívat.

   I když pro českého uživatele není na Youtube moc originálního českého obsahu, přesto najdete krásné perly. Ale naprostá většina obsahu je anglická, pokud chcete tedy najít něco ve stylu "neváhej a toč", zadejte např. "funny", "crash" a podobně.

   Další videa můžete najít také na Google video.

Youtube - Historie a sučasnost

   Youtube se zřejmě v blízké době stane nejvíce navštěvovaným webem internetu (viz Youtube vs Google)

www.youtube.com - překlepy a omlyly

   Podobně jako při psaní slova Google píše hodně lidí Youtube špatně. Nejčastěji lidé píší "you tube" nebo "you tube.com" (Youtube.com je dohromady), youtube.cz či www.youtube.cz (Youtube najdete na www.Youtube.com, youtube.cz je zatím prázdné).

   Dále je velmi časté psaní yotube a yotube.com, yutube a yutube.com. Lidé hledají i yuotube, outube, utube, yootube, yourtube či joutube a správní Češi hledají joutube, jutub či jutube a na přepnuté čeké klávesnici zoutube.

Další VIDEO odkazy

Česká televize Archiv a WWW stránky České televize
tn.cz Web se zpravodajstvím a zábavou TV Nova
nova.cz Archiv a WWW stránky TV Nova
iprima.cz Web a archiv televize TV Prima
YouTube Komunitní web s videi od uživatelů
Google video Vyhledávání videí z různých zdrojů