FB

www.zboží.cz - český vyhledávač zboží

www.zbozi.cz - vyhledávač zboží    Vyhledávač zboží od Seznamu najdete na nejhezčí české adrese www.zbozi.cz. Díky svojí síle v největší návštěvnosti a podpoře portálu obsahuje tento vyhledávač také nejrozsáhlejší databázi jednotlivých položek zboží, pokud tedy budete hledat na www.zbozi.cz, máte největší pravděpodobnost na úspěch.

Zboží.cz - vyhledávání zboží

Základní informace o Zboží.cz

   Zboží.cz fungovalo dlouhou dobu pouze jako jednoduchý, nepříliš inteligentní vyhledávač zboží a tak si svojí pozici drželo převážně díky umístění na předních pozicích Seznamu a velikosti svojí databáze.

   Vyhledávač umožňuje některé rozšířené možnosti vyhledávání, jako vyhledání "přesné fráze" nebo -vylučující slova. Velikou výhodou je také velmi kvalitní databáze reklamy Sklik, která obsahuje velké množství odkazů na konrétní zboží. U reklamy většinou platí: Nejkvalitnější obchod nejvíce inzeruje, reklamy bývají o poznání blíže výsledku než samotné vyhledávání.

   Na vyhledávači chyběla dlouhou dobu možnost porovnání cen konkrétního zboží, v tuto chvíli již pro některé druhy zboží toto srovnání existuje (např. Nokia 6300). Funkce běžné na jiných srovnávačích a vyhledávačích zboží - parametrické vyhledávání, názory a komentáře, vývoj ceny a podobně ale na zboží.cz (zatím?) nehledejte.

   V databázi www.zboží.cz také nenajdete "nemateriální" zboží, jako například software nebo obsah na mobil.

Ostatní vyhledávače zboží


Zboží.cz, vyhledávač od Seznamu, nejvíce položek
Heureka.cz, kvalitní a známý vyhledávač zboží a porovnání cen
Akční ceny zboží v supermarketech a letácích.

Alza.cz, Známý prodejce elektroniky