FB

www.tn.cz - vyhledávání zpravodajských klipů

www.tn.cz - Zpravodajský portál televize Nova

Zpravodajství tn - Náhled www stránek www.tn.cz    Zpravodajské stránky televize Nova tn.cz najdete na adrese http://tn.nova.cz/zpravy/. Najdete zde výběr zpravodajských reportáží a dalších vybraných videí TV Nova.

   WWW Stránky tn.cz jsou po několika měsících provozu (2008) spíše pokusem TV nova proniknout na internet a přinést obsah podobný YouTube nebo Google video. Celý web www.tn.cz nyní vypadá více jako mediální slupka pro získání návštěvnosti či jako první pokus o internetový projekt. Odborné i laické ohlasy na obsah stránek nejsou zatím přiliš pozitivní.

   Více originalního zpravodajského obsahu najdete přímo na stránkách Nova.cz nebo České televize.

   TN.cz je navštěvované převážně díky obrovské mediální podpoře největší české celoplošné televize, TV Nova. Tato televizní reklamní kampaň na projekt tn.cz je nejrozsáhlejší a nejnákladnější reklamní kampaň na internetový projekt v ČR, díky této kampani se dostal web tn.cz ve velmi krátké době do první desítky nejnavštěvovanějších www stránek v Čechách.

Další VIDEO odkazy

Česká televize Archiv a WWW stránky České televize
tn.cz Web se zpravodajstvím a zábavou TV Nova
nova.cz Archiv a WWW stránky TV Nova
iprima.cz Web a archiv televize TV Prima
YouTube Komunitní web s videi od uživatelů
Google video Vyhledávání videí z různých zdrojů

Prohledávání bulváru

   Vyhledávač pro online verze bulváru Aha, Blesk, Šíp, Super a tn.cz. Nevím, jestli se to dá nazvat zprávy, ale někdy se může hodit.